ПРОГРАМ

5.10. Штанд Ученичког парламента
6.10. Продајни вашар
7.10. Трка за срећније детињство

3.10.2022.године , у нашој школи је почело традиционално,свечано обележавање Дечије недеље.
У оквиру разредне наставе приређен је свечани пријем ученика првог разреда у Дечији савез. Ученици ,који похађају предметну наставу , започели су обележавање Дечије недеље свечаним постављањем ПАНОА ПРИЈАТЕЉСТВА у холу школе. Ученици ће до краја недеље остављати једни другима поруке подршке и пријатељства.

4.10.2022.год.
Уторак је био посвећен замени улога у оквиру предметне наставе, док је у оквиру разредне наставе реализован „Весели дан“ . Данас су ученици седмог и осмог разреда заменили директора ,педагога и наставнике . Веома савесно и одговорно су обавили задатке . Ово је већ традиционално једна од омиљених активности у Дечијој недељи .Ученици од првог до четвртог разреда су са својим учитељицама играли, певали, гледали снимак представе дружили се и забављали .

5.10.2022.год.
Ученички парламент је данас припремио мало послужење за све ученике у холу школе . Парламентарци су путем гугл упитника спровели анкету : “ Шта знаш о Ученичком парламенту “ за све ученике од петог до осмог разреда .
Ученици разредне наставе су реализовали дан ликовног стваралаштва.

6.10.2022.год.
У оквиру Дечије недеље организован је вашар на сеоској пијаци . Ученички парламент је успешно реализовао и ову акцију . Захваљујемо се свим ученицима и родитељима који су помогли ову акцију .Реализован је и Дан лепих речи .

7.10.2022.год.
Трка за срећније детињство и крос

Дечија недеља у нашој школи