ШКОЛСКА 2016/17. ГОДИНА

ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ЗАДРУГАРА ОРАЧА

Саша Милаковић

Марко Драча 6-1 – 3-место

ЛИКОВНИ КОНКУРСИ

Тања Шушковић, Бојана Вулић

14569757_10209677746153009_1878151920_n

Драган Петровић 6-2- освојио је прво место на ликовном конкурсу Радост Европе.

Тијана Суботић 3-2 – треће место на ликовном конкурсу„Културна баштина и заједнице, живети с наслеђем“

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРСИ

Ирена Велемир, Јована Вукадиновић 

Конкурс „Културна баштина и заједнице, живети с наслеђем“

Огњен Ранђеловић 3-1 – 1. место

Страхиња Платиша 3-1 – 2. место

 Дајана Еилдхардт 7-2 – 1. место

Наталија Јовановић 8-1 – 2.место

ШКОЛСКА 2015/16. ГОДИНА

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Александар Игић

 

PRVACIЛазар Драча 6-1 – ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ !!!

Немања Радошевић 8-2 – ПЛАСМАН НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Филип Лутров 5-1

Давид Мићић  5-1

Милош Висковић 5-2

Стефан Ђаковић 6-1

Милош Јовановић 6-2

ИСТОРИЈА

Драгана Обрадовић

Ања  Филиповић  VIII-1 – ПЛАСМАН НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Исидора Пуповац  V-2

Милош Висковић  V-2

Лазар Јовановић  V-2

Наталија  Јовановић VII-2

Марко Мујкић  VII-1

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Сњежана Латиновић 

Валентина Ковачев 7-2 – ПЛАСМАН НА ОКРУЖНО

Едит Петров 8-1– 2. место

Андреа Думенџић 8-1 – 2. место

Александра Бабић  7-2 – 3. место

 

ГЕОГРАФИЈА

Тамара Милошевић

Милош Пурановић  6-1 – 1. место

Вукашин Јагодић  8-2 – 3. место

Сара Штрбац  7-1

Јелена Стајић  8-1

 

РЕЦИТОВАЊЕ

Сњежана Латиновић, Штефанија Ковачев,

Бојана Вулић, Тања Мишковић

 Анђела Ранђеловић 8-2 – ПЛАСМАН НА ЗОНСКУ СМОТРУ

Сара Зец 3-2

Марина Бабић  3-2

Елена Андрејевић  4-2

Александра Костић  6-2

Марија Милић  8-2

Срђан Мишковић 7-1

Сузана Мишковић  7-1

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Зорана Топић 

Дамјан Суботић 8-2  – ПЛАСМАН НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Сара Метикош 8-1

Маша Милић  8-2

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

Сњежана Латиновић, Милена Баждар

 Александра Костић 6-2 – 3. место

Ивона Костић  8-2 – 3. место

Николинa Петровић  5-3

Ђорђе Цвијић  5-2

Исидора Пуовац  5-2

Елена Шимуновић  6-1

Анђела Мариновић  7-2

Анђела Ранђеловић  8-2

 

ХЕМИЈА

Гордана Чивчић-Шешум

Наталија Јовановић  7-2 – 3. место

Анђела Мариновић  7-2

Сара Штрбац  7-1

 

ФИЗИКА

Орнела Јовановић, Сава Нићетин

 Сузана Мишковић  7-1 – 1. место

Горана Радаковић  6-1

Наталија Јовановић 7-2

Стефан Радошевић 8-2

 

МАТЕМАТИКА

Орнела Јовановић, Анђелка Гулић,

Ирена Велемир, Штефанија Ковачев, Биљана Костић, Бојана Вулић

Ања Грујић 3-1 -1. место

Милица Орловчић  5-3 3. место

Александра Костић  6-2 – 2.место

Андреа Јованић  7-1 -3. место

Стефан Радошевић  8-2 2. место

Сара Зец  3-2

Елена  Андрејевић  4-2

Илина Давидовић  4-1

Николета Давидовић  5-1

Милош Висковић  5-2

Марија Валечић  6-1

Зорана Радаковић  6-1

Дамјан Суботић  8-2

 

МИСЛИША

Штефанија Ковачев

Сара Зец 3-2

 

ЛИКОВНИ КОНКУРСИ

Тања Шушковић 

IMG_20151215_07511361. изложба ликовних радова деце и омладине Србије

Драган Мишковић 8-2 – 3. МЕСТО

Међународни фестивал „Креативна Чаролија“

Ђорђе Цвијић 5-2

Катарина Бардић 7-2

Наталија Јовановић 7-1

 

 

ПОЕТСКИ КОНКУРСИ

“Мирослав Антић”

и    Међунардни поетски конкурс „Машта и снови“

Ирена Велемир

 13444459_10208685730033226_22124190_n

Страхиња Платиша 3-2

Огњен Ранђеловић 3-2 је издао роман „Маца Кенди“

 

 

 

 

 ХРВАТСКИ ЈЕЗИК

Нермина Кошутић 

Prijam-mladih-recitatora-iz-Subotice_image_galleriaПетра Иличић 7-2 – НАГРАЂЕНА НА ПОКРАЈИНСКОЈ СМОТРИ РЕЦИТАТОРА

БИОЛОГИЈА

Рада Цвијић

Балог Симона 5-1

Цвијић Ђорђе 5-2

Еилдхардт Дајана 6-2

Зорана Радаковић 6-1

Анђела Мариновић 6-1

Сара штрбац 6-1

Дамјан Суботић 8-2

 

ШТА ЗНАШ О ЗДРАВЉУ

Рада Цвијић

 Анђела Мариновић – 2. место

 

ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ

Александар Игић

Александра Костић 6-2 – 1. место

Филип Лутров 5-1- 2. место

Вукашин Јагодић 8-2 – 2. место

Немања Антуновић 5-1

Милица Орловчић 5-3

Јована Ристић 7-1

Андреа Јованић 7-1

Стефан Радошевић 8-2

 

ВИТЕЗОВО ПРОЛЕЋЕ

Душанка Курдулија,

Ирена Велемир, Штефанија Ковачев, Бојана Вујић

Јоцић Тајана 1-2

Глушац Симона 1-2

Грујић Ања 3-1

Ђурић Марко 3-1

Видосављевић Теодора 3-1

Зец Сара 3-2

Суботић Тијана 2-2

Ђорђевић Данијела 4-2

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Слободан Вукојев, Саша Милаковић

ОДБОЈКА ДЕЧАЦИ – 1. МЕСТО

Ихас Милан                72

Керкез Лука                72

Богдан Зденко            81

Докић Небојша           81

Наумов Бошко            81

Пенчарски Данијел    81

Пенчарски Милорад  81

Такач Далибор           81

Ђаковић Немања        82

Маливук Немања       82

Митић Стеван             82

Радошевић Немања   82

Радошевић Стефан    82

 

ОДБОЈКА ДЕВОЈЧИЦЕ 3-МЕСТО

Јованић Андреа 71

Мариновић Анђела    71

Ристић Јована              71

Штрбац Сара              71

Иличић Петра             72

Јовановић Наталија   72

Ковачевић Зорана      72

Будулица Марина      81

Метикош Сара            81

Филиповић Ања         81

Милић Марија            82

 

 

 

 

Related Images: