Narodna biblioteka „Stojan Trumić“ Titel raspisala je 19. konkurs za najbolji školski pismeni zadatak u školskoj 2020/21. godini napisan srpskim, bugarskim, makedonskim, ruskim, rusinskim i ukrajinskim jezikom, za najlepši rukopis u pismenom zadatku i za ćiriličku kaligrafiju (krasnopis).

Učenici naše škole,nastavnici i učitelji su uzeli učešće i na ovoj manifestaciji i nastavili da nas raduju svojim postignućima i uspesima.  Ponosimo se njihovim rezultatima i načinom na koji nas predstavljaju gde god da se pojave ili takmiče. Bravo deco,bravo nastavnici,bravo učitelji!

Pismeni zadaci

(mlađi uzrast-3.i4.razred)

1.mesto : Veljko Nikolić, OŠ“ Aleksa Šantić“ , Vajska , učiteljica Anđelka Gulić

3.mesto: Sabrina Šušnjak , OŠ“ Aleksa Šantić“ , Vajska , učiteljica Anđelka Gulić