U našoj školi je 3.2.2021.godine realizovano školsko takmičenje iz engleskog jezika uz poštovanje svih epidemioloških mera .Na takmičenju je učestvovalo  11 učenika trećeg razreda, 3 učenika četvrtog razreda, 5 učenika petog razreda , 2 učenika šestog razreda i 2 učenika osmog razreda.

Rezultati su sledeći:

PRVO MESTO(na nivou razreda i škole):

Hana Šimunović(treći razred); Kalina Šećerov(četvrti razred); Sabrina Šušnjak(četvrti razred);Viktor Kekoc(peti razred); Nađa Juhas(šesti razred).

PRVO MESTO I PLASMAN NA OPŠTINSKO TAKMIČENJE: Anja Grujić(osmi razred).

DRUGO MESTO(na nivou razreda i škole):Dušan Vidosavljević(treći razred);Aleksandar Markuš(četvrti razred); Miki Karaica(peti razred);Lana Bobinac(šesti razred);Sara Zec(osmi razred).

TREĆE MESTO(na nivou razreda i škole):Jovan Pajić(treći razred); Nađa Modić(peti razred).

POHVALNICE ZA UČEŠĆE:

Treći razred:Petar Kovač, Edita Šapčanin,Tijana Jocić,Ognjen Stajić, Lazar Čorlija,Tanja Pavić,Milica Modić.

Peti razred:Srđan Guljaš, Petra Valuh

Sve čestitke učenicima na trudu,radu,učešću i postignutim rezultatima.Veoma smo ponosni na njih. Želimo mnogo sreće i uspeha Anji Grujić i nastavnici Jeleni Kuzmančev u daljem toku takmičenja.

ŠKOLSKO TAKMIČENJE IZ ENGLESKOG JEZIKA