У нашој школи је 3.2.2021.године реализовано школско такмичење из енглеског језика уз поштовање свих епидемиолошких мера .На такмичењу је учествовало  11 ученика трећег разреда, 3 ученика четвртог разреда, 5 ученика петог разреда , 2 ученика шестог разреда и 2 ученика осмог разреда.

Резултати су следећи:

ПРВО МЕСТО(на нивоу разреда и школе):

Хана Шимуновић(трећи разред); Калина Шећеров(четврти разред); Сабрина Шушњак(четврти разред);Виктор Кекоц(пети разред); Нађа Јухас(шести разред).

ПРВО МЕСТО И ПЛАСМАН НА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ: Ања Грујић(осми разред).

ДРУГО МЕСТО(на нивоу разреда и школе):Душан Видосављевић(трећи разред);Александар Маркуш(четврти разред); Мики Караица(пети разред);Лана Бобинац(шести разред);Сара Зец(осми разред).

ТРЕЋЕ МЕСТО(на нивоу разреда и школе):Јован Пајић(трећи разред); Нађа Модић(пети разред).

ПОХВАЛНИЦЕ ЗА УЧЕШЋЕ:

Трећи разред:Петар Ковач, Едита Шапчанин,Тијана Јоцић,Огњен Стајић, Лазар Чорлија,Тања Павић,Милица Модић.

Пети разред:Срђан Гуљаш, Петра Валух

Све честитке ученицима на труду,раду,учешћу и постигнутим резултатима.Веома смо поносни на њих. Желимо много среће и успеха Ањи Грујић и наставници Јелени Кузманчев у даљем току такмичења.

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА