У свечаној сали општине Бач данас, 9. јуна, уприличен је пријем за најбоље ученике основних и средње школе са територије општине Бач. Ученике, разредне старешине и директоре је дочекао председник општине Драган Сташевић који им је кроз речи добродошлице честитао на успеху у досадашњем школовању и пожелео даљи успех.

Како је рекао, ове године смо се потрудили да најуспешније ученике наградимо седмодневним летовањем у Црној Гори па се, након окончања поступка јавне набавке, очекује да се на овај заслужени одмор крене 8. јула.

Ове године општина Бач има 18 вуковаца и једног ђака генерације у средњој Пољопривредној школи. Вуковци из ОШ Алекса Шантић Вајска су Наталија Јовановић, Валентина Ковачев и Сара Штрбац.

преузето од: Општина Бач

Пријем за носиоце Вукове дипломе