Članovi stručnih veća, aktiva, timova i komisija za školsku 2023/2024
Stručno veće za razrednu nastavu: Štefanija Kovačev -predsednik veća
Stručno veće društveno-jezičke grupe predmeta: Snježana Latinović, predsednik veća
Stručno veće prirodno matematičke grupe predmeta: Ornela Jovanović, predsednik veća
Stručno veće za umetnost, kulturu i sport: Miloš Milinović, predsednik veća
Pedagoški kolegijum: svi predsednici veća i svi koordinatori
Stručni aktiv za razvojno planiranje:
Bojana Petković – koordinator
Tatjana Petrović
Dajana Pejić Njegošević
Dušanka Kurdulija
Irena Velemir
Gordana Čivčić-Šešum
Roditelj
Učenik
Stručni aktiv za razvoj školskog programa:
Željko Pakledinac, pravnik – koordinator
Dajan Pejić Njegošević
Štefanija Kovačev
Snježana Latinović
Ornela Jovanović
Miloš Milinović
Ines Stanojev
Tim za samovrednovanje:
Jelena Vasiljević – koordinator
Anđelka Gulić
Biljana Kostić
Irena Velemir
Jovana Rakita
Biljana Mandić
Mirjana Kuljić
Ivana Stojić
Snežana Grković
predstavnik školskog odbora
predstavnik saveta roditelja
predstavnik Učeničkog parlamenta
Tim za inkluzivno obrazovanje:
Tatjana Petrović – koordinator
Milena Baždar
Marina Vrabčenjak
Dragana Obradović
Milica Stanojev
Jovana Rakita
Snežana Grković
Roditelj – Juhas Svetlana
Tim za zaštitu od diskriminacije, nasilja, zlostavljanja i zanemarivanja:
Dajana Pejić Njegošević – koordinator
Mileva Struharik
Jelena Vasiljević
Bogdanka Subašić
Miloš Preradović
Jovana Rakita
Miljana Zec
Marina Vrabčenjak
Dragana Obradović
Roditelj
Lokalna samouprava
Tim za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove:
Ornela Jovanović – koordinator
Biljana Kostić
Ivan Preda
Tatjana Petrović
Ivana Stojić
Tim za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništvo:
Ines Stanojev – koordinator
Predsednici stručnih veća i aktiva
Tim za profesionalni razvoj:
Bogdanka Subašić – koordinator
Milica Stanojev
Dušanka Kurdulija
Tim za socijalnu i zdravstvenu podršku:
Bogdanka Subašić – koordinator
Slobodan Vukojev
Jelena Vasiljević
Tim za profesionalnu orijentaciju:
Dragana Obradović – koordinator
Starešine osmih razreda
Starešine sedmih razreda
Pedagog
Veroučitelji
Tim za predstavljanje rada škole:
Tatjana Petrović, društvene mreže
Miljana Zec, sajt
Učenički parlament:
Dragana Obradović – koordinator
Vršnjački tim:
Dajana Pejić Njegošević– koordinator
Učenici viših razreda
Dečiji savez:
Anđelka Gulić—koordinator
Štefanija Kovačev
Komisija za estetsko-higijensko uređenje:
Ivan Preda
Komisija za kulturnu i javnu delatnost škole:
Miloš Milinović-koordinator
Mirjana Kuljić
Milena Baždar
Marija Nosal
Bojana Petković
Milica Stanojev
Tim za izradu rasporeda časova:
Milena Baždar
Direktor
Tim za reagovanje u kriznim situacijama:
Miloš Preradović-koordinator
Slobodan Vukojev
Željko Pakledinac
Kordinatori za es dnevnik:
Ornela Jovanović
Dajana Pejić Njegošević
Zapisničari
Dušanka Kurdulija – Nastavničko veće
Tatjana Petrović – Pedagoški kolegijum
Milena Baždar – Letopis