U petak, 19. januara, održano je školsko takmičenje iz matematike na kom je učestvovalo 35 učenika od 3. do 8. razreda. Na opštinsko takmičenje, koje će se održati 24. februara u Novom Selu, plasirali su se sledeći učenici: Tajana Jocić 3-1, Branko Zec 3-2, Tijana Subotić 4-2, Alen Mišković 4-1, Sara Zec 5-1, Anja Grujić 5-2, Ilina Davidović 6-1, Elena Andrejević 6-2, Aleksandra Kostić 8-2, Staša Ranđelović 8-2. Takmičarima želimo uspeh!

24. februara je održano opštinsko takmičenje u Novom Selu. Iako se niko od naših učenika nije plasirao na dalje takmičenje, posebno ističemo:  Tajanu Jocić i Saru Zec koje su osvojile druga mesta i Zec Branka i Anju Grujić koji su osvojili treće mesto, te njihove nastavnike: Štefaniju Kovačev, Bogdanku Subašić i Anđelku Gulić.

Saradnik:Ornela Jovanović

TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE