У петак, 19. јануара, одржано је школско такмичење из математике на ком је учествовало 35 ученика од 3. до 8. разреда. На општинско такмичење, које ће се одржати 24. фебруара у Новом Селу, пласирали су се следећи ученици: Тајана Јоцић 3-1, Бранко Зец 3-2, Тијана Суботић 4-2, Ален Мишковић 4-1, Сара Зец 5-1, Ања Грујић 5-2, Илина Давидовић 6-1, Елена Андрејевић 6-2, Александра Костић 8-2, Сташа Ранђеловић 8-2. Такмичарима желимо успех!

24. фебруара је одржано општинско такмичење у Новом Селу. Иако се нико од наших ученика није пласирао на даље такмичење, посебно истичемо:  Тајану Јоцић и Сару Зец које су освојиле друга места и Зец Бранка и Aњу Грујић који су освојили треће место, те њихове наставнике: Штефанију Ковачев, Богданку Субашић и Анђелку Гулић.

Сарадник:Орнела Јовановић

ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ