5.2.2021.godine je realizovano školsko takmičenje iz matematike za učenike od trećeg do osmog razreda uz poštovanje svih propisanih epidemioloških mera. Na takmičenju je učestvovalo ukupno dvadeset učenika. Plasman na opštinski nivo takmičenja ,koje će biti realizovano 28.2.2021.godine u Baču, osvojili su:

Hana Šimunović(treći razred), Todor Trivić(četvrti razred), Jelena Ristić(peti razred),Maša Cvijić(peti razred) i Tijana Subotić(sedmi razred).

Svim učenicima čestitamo na postignutom uspehu i učešću na takmičenju. Mnogo sreće i uspeha u daljem toku takmičenja želimo svim dalje plasiranim  učenicima i nastavnicima/učiteljima(učiteljici Bojani Petković, učiteljici Anđelki Gulić, nastavnici Orneli Jovanović, nastavniku Marku Vojinoviću)

ŠKOLSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE