У петак, 22.01.2016.   у нашој школи је одржано школско такмичење из математике коме је

matematika (1)присуствовало 32 ученика од 3. до 8. разреда.  На виши степен такмичења- општинско такмичење, пласирали су се следећи ученици:   Ања Грујић и Сара Зец  (3.разред),  Елена  Андрејевић и  Илина Давидовић( 4.разред),  Николета Давидовић, Милица Орловчић и Милош Висковић ( 5.р), Марија Валечић, Зорана Радаковић и Александра Костић (6.р), Андреа Јованић (7.р), Стефан Радошевић и Дамјан Суботић ( 8.р).

*       *      *      *      *      *      *      *      *      *       *       *      *      *      *      *      *      *      *      *

27.02.2016. одржано је општинско такмичење из математике за ученике основних школа. Наш домаћин је била ОШ“ ЈАН КОЛАР“- СЕЛЕНЧА.  Екипа математичара бројала је 13 чланова  (ученици од 3. до 8.разреда).  Истакли су  се следећи ученици:

-Ања Грујић (3.р)-1. место;

-Милица Орловчић( 5. р) – 3. место;

– Александра Костић (6.р)-2.место;

-Андреа Јованић (7.р)-3. место;

– Стефан Радошевић (8.р)-2. место.

Захваљујемо свим учесницима за уложен труд.

аутор: Орнела Јовановић

Такмичења из математике