Да ли волите физику?

Општинско такмичење из физике за ученике основних школа одржано је  7. фебруара 2015. године.  Наша школа је имала част да, као домаћин општинског такмичења, угости младе физичаре са наше општине.

1На општинском такмичењу је узело учешћа 20 ученика са наше општине. Најуспешнији учесник је ученица Милена Јелић (8.р.) из Бача, која се пласирала на окружно, а након тога и на републичко такмичење. Ч е с т и т а м о!!!!

Што се тиче наших ученика, из 6. разреда Наталија Јовановић освојила је треће место, из 7. разреда ученик Радошевић Стефан 3. место, а из 8. разреда Маријана Мујкић 2. место, а Тамара Латишко 3. место.

Наставници физике имали су прилику да размене искуства и ускладе планове, као и да прокоментаришу актуелности на нивоу актива физичара.

Изражавамо  наду  да ће следеће године бити и више учесника и бољих резултата, али и примеренијих задатака за наше основце!

Аутор: Орнела Јовановић,  наставник физике

Општинско такмичење из физике 2015. године