30.марта је у Културном центру у Бачу одржана смотра драмског стваралаштва за основне школе општине Бач. Нашу школу су представили ученици 4-1 са представом „Јежева Кућица“. Представу су режирале учитељице Ирена Велемир и Светлана Ђурић  на основу драматизације Ћопићевог текста који је прерадила Сњежана Латиновић.

За избор костима задужена је Светлана Ђурић, за сценографију Тања Шуковић, Душанка Курдулија и Богданка Субашић. Избор музике и аранжмани су дело Нермине Кошутћ.

Плакат је израдила ученица Ања Грујић

Улоге:

Јежурка јежић-Огњен Ранђеловић

Лисица-Тијана Мићић

Медвед-Никола Јованић

Дивља свиња-Страхиња Платиша

Вук-Марко Ђурић

Зец поштар-Радојица (Тодор) Томовић

Зец приповедач-Никола Цвијић

Лептир-Анђела Медић

Печурка-Наталија Ђурић

Цвет-Милица Богданов

Дрв0 1-Мирослав Мишковић

Дрво 2-Срђан Мишковић

Захваљујући њиховом труду и раду, али пре свега ангажовању и енергији ове предивне деце дошли смо до пласмана на зонску смотру драмског стваралашва .

линк за целу представу (преузето од Платиша Наташе): https://www.facebook.com/natasa.platisa/videos/vb.100003669151595/1049153551883607/?type=2&theater

Драмско стваралаштво-пласман на зонску смотру!