Poštovani roditelji,

Molimo Vas da se pridržavate rasporeda za konsultacije jer je to vreme kada će nastavnici moći da Vam se posvete.

Molimo Vas da prepišete raspored održavanja dodatne i dopunske nastave i uputite svoje dete da pohađaju redovno i ove časove kako bismo zajedno postigli što bolji uspeh.

 

Raspored čodsova, i termina za individualne konsultacije s roditeljima za školsku 2019/20. godiu

 

Redni broj Ime i prezime nastavnika Predmet Čas odeljenskog starešine Individualnke konsultacije sa roditeljima  
1. Snježana

Latinović

Srpski jezik petak, pretčas ponedeljak,

11-11:45

 
2. Milena

Baždar

Srpski jezik ponedeljak, 6.čas četvrtak,

9:30-10:00

 
3. Svetlana Đurić Engleski jezik ponedeljak,7. čas

 

sreda,

9:25-10:10

 
4. Jelena

Tica

Nemački jezik sreda, 7.čas petak,

9:25-10:10

 
5. Dragan Košutić Građansko vaspitanje četvrtak  
6. Ornela

Jovanović

Matematika

Fizika

ponedeljak,

10:10-10:40

 
7. Marko Vojnović Matematika sreda,

8:20-9:05

 
9. Tamara

Milošević

Geografija ponedeljak,

pretčas

ponedeljak,

8:15-9

 
10. Dragana

Obradović

Istorija Utorak 7.čas utorak,

9:25-10:10

 
 
11. Miloš Preradović Biologija sreda,

3.čas

 
 
12. Gordana Čivšić Šešum Hemija četvrtak,2.čas

8:15-9:05

 
13. Miljana Zec Tehnika i tehnologija

TIO

petak,

9:30-10:30

 
14. Slobodan

Vukojev

Fizičko vaspitanje utorak,

pretčas

četvrtak,

10:20-11:00

 
16. Tanja

Šušković

Likovna kultura četvrtak,

4.čas

 
17. Miloš Milinović Muzička kultura četvrtak,

3.čas

 
18. Biljana Kostić učitelj petak,

4.čas

Utorak,

1. čas

 
20. Milica Stanojev učitelj petak,

4.čas

Utorak,

2. čas

 
21. Irena Velemir učitelj četvrtak,

5.čas

Utorak,

3. čas

 
22. Bogdanka Subašić učitelj petak,

4.čas

četvrtak,

2.čas

 
23. Tatjana Petrović učitelj petak,

4.čas

Utorak,

2. čas

 
24. Bojana Petković učitelj četvrtak,

5.čas

Utorak,

2. čas

 
25 Milijana Rađenović Engleski jezik Utorak,

5. čas

 
26. Marija Trusina Katolički

vjeronauk

  četvrtak,

10.30-11:00

 
27. Miljana Zec Tehnika i tehnologija   petak,

9:30-10:30

 
28. Marija Nosal     petak,

9:05-9:25