ŠKOLSKA 2016/17. GODINA

TAKMIČENjE MLADIH ZADRUGARA ORAČA

Saša Milaković

Marko Drača 6-1 – 3-mesto

LIKOVNI KONKURSI

Tanja Šušković, Bojana Vulić

14569757_10209677746153009_1878151920_n

Dragan Petrović 6-2- osvojio je prvo mesto na likovnom konkursu Radost Evrope.

Tijana Subotić 3-2 – treće mesto na likovnom konkursu„Kulturna baština i zajednice, živeti s nasleđem“

LITERARNI KONKURSI

Irena Velemir, Jovana Vukadinović 

Konkurs „Kulturna baština i zajednice, živeti s nasleđem“

Ognjen Ranđelović 3-1 – 1. mesto

Strahinja Platiša 3-1 – 2. mesto

 Dajana Eildhardt 7-2 – 1. mesto

Natalija Jovanović 8-1 – 2.mesto

ŠKOLSKA 2015/16. GODINA

 

TEHNIČKO I INFORMATIČKO OBRAZOVANjE

Aleksandar Igić

 

PRVACILazar Drača 6-1 – PLASMAN NA REPUBLIČKO TAKMIČENjE !!!

Nemanja Radošević 8-2 – PLASMAN NA OKRUŽNO TAKMIČENjE

Filip Lutrov 5-1

David Mićić  5-1

Miloš Visković 5-2

Stefan Đaković 6-1

Miloš Jovanović 6-2

ISTORIJA

Dragana Obradović

Anja  Filipović  VIII-1 – PLASMAN NA OKRUŽNO TAKMIČENjE

Isidora Pupovac  V-2

Miloš Visković  V-2

Lazar Jovanović  V-2

Natalija  Jovanović VII-2

Marko Mujkić  VII-1

 

KNjIŽEVNA OLIMPIJADA

Snježana Latinović 

Valentina Kovačev 7-2 – PLASMAN NA OKRUŽNO

Edit Petrov 8-1– 2. mesto

Andrea Dumendžić 8-1 – 2. mesto

Aleksandra Babić  7-2 – 3. mesto

 

GEOGRAFIJA

Tamara Milošević

Miloš Puranović  6-1 – 1. mesto

Vukašin Jagodić  8-2 – 3. mesto

Sara Štrbac  7-1

Jelena Stajić  8-1

 

RECITOVANjE

Snježana Latinović, Štefanija Kovačev,

Bojana Vulić, Tanja Mišković

 Anđela Ranđelović 8-2 – PLASMAN NA ZONSKU SMOTRU

Sara Zec 3-2

Marina Babić  3-2

Elena Andrejević  4-2

Aleksandra Kostić  6-2

Marija Milić  8-2

Srđan Mišković 7-1

Suzana Mišković  7-1

 

ENGLESKI JEZIK

Zorana Topić 

Damjan Subotić 8-2  – PLASMAN NA OKRUŽNO TAKMIČENjE

Sara Metikoš 8-1

Maša Milić  8-2

 

SRPSKI JEZIK

Snježana Latinović, Milena Baždar

 Aleksandra Kostić 6-2 – 3. mesto

Ivona Kostić  8-2 – 3. mesto

Nikolina Petrović  5-3

Đorđe Cvijić  5-2

Isidora Puovac  5-2

Elena Šimunović  6-1

Anđela Marinović  7-2

Anđela Ranđelović  8-2

 

HEMIJA

Gordana Čivčić-Šešum

Natalija Jovanović  7-2 – 3. mesto

Anđela Marinović  7-2

Sara Štrbac  7-1

 

FIZIKA

Ornela Jovanović, Sava Nićetin

 Suzana Mišković  7-1 – 1. mesto

Gorana Radaković  6-1

Natalija Jovanović 7-2

Stefan Radošević 8-2

 

MATEMATIKA

Ornela Jovanović, Anđelka Gulić,

Irena Velemir, Štefanija Kovačev, Biljana Kostić, Bojana Vulić

Anja Grujić 3-1 -1. mesto

Milica Orlovčić  5-3 3. mesto

Aleksandra Kostić  6-2 – 2.mesto

Andrea Jovanić  7-1 -3. mesto

Stefan Radošević  8-2 2. mesto

Sara Zec  3-2

Elena  Andrejević  4-2

Ilina Davidović  4-1

Nikoleta Davidović  5-1

Miloš Visković  5-2

Marija Valečić  6-1

Zorana Radaković  6-1

Damjan Subotić  8-2

 

MISLIŠA

Štefanija Kovačev

Sara Zec 3-2

 

LIKOVNI KONKURSI

Tanja Šušković 

IMG_20151215_07511361. izložba likovnih radova dece i omladine Srbije

Dragan Mišković 8-2 – 3. MESTO

Međunarodni festival „Kreativna Čarolija“

Đorđe Cvijić 5-2

Katarina Bardić 7-2

Natalija Jovanović 7-1

 

 

POETSKI KONKURSI

“Miroslav Antić”

i    Međunardni poetski konkurs „Mašta i snovi“

Irena Velemir

 13444459_10208685730033226_22124190_n

Strahinja Platiša 3-2

Ognjen Ranđelović 3-2 je izdao roman „Maca Kendi“

 

 

 

 

 HRVATSKI JEZIK

Nermina Košutić 

Prijam-mladih-recitatora-iz-Subotice_image_galleriaPetra Iličić 7-2 – NAGRAĐENA NA POKRAJINSKOJ SMOTRI RECITATORA

BIOLOGIJA

Rada Cvijić

Balog Simona 5-1

Cvijić Đorđe 5-2

Eildhardt Dajana 6-2

Zorana Radaković 6-1

Anđela Marinović 6-1

Sara štrbac 6-1

Damjan Subotić 8-2

 

ŠTA ZNAŠ O ZDRAVLjU

Rada Cvijić

 Anđela Marinović – 2. mesto

 

ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU

Aleksandar Igić

Aleksandra Kostić 6-2 – 1. mesto

Filip Lutrov 5-1- 2. mesto

Vukašin Jagodić 8-2 – 2. mesto

Nemanja Antunović 5-1

Milica Orlovčić 5-3

Jovana Ristić 7-1

Andrea Jovanić 7-1

Stefan Radošević 8-2

 

VITEZOVO PROLEĆE

Dušanka Kurdulija,

Irena Velemir, Štefanija Kovačev, Bojana Vujić

Jocić Tajana 1-2

Glušac Simona 1-2

Grujić Anja 3-1

Đurić Marko 3-1

Vidosavljević Teodora 3-1

Zec Sara 3-2

Subotić Tijana 2-2

Đorđević Danijela 4-2

 

FIZIČKO VASPITANjE

Slobodan Vukojev, Saša Milaković

ODBOJKA DEČACI – 1. MESTO

Ihas Milan                72

Kerkez Luka                72

Bogdan Zdenko            81

Dokić Nebojša           81

Naumov Boško            81

Penčarski Danijel    81

Penčarski Milorad  81

Takač Dalibor           81

Đaković Nemanja        82

Malivuk Nemanja       82

Mitić Stevan             82

Radošević Nemanja   82

Radošević Stefan    82

 

ODBOJKA DEVOJČICE 3-MESTO

Jovanić Andrea 71

Marinović Anđela    71

Ristić Jovana              71

Štrbac Sara              71

Iličić Petra             72

Jovanović Natalija   72

Kovačević Zorana      72

Budulica Marina      81

Metikoš Sara            81

Filipović Anja         81

Milić Marija            82