U našoj školi se konstantno radi na prevenciji nasilnog ponašanja svih učesnika školskog života. Održane su sednice svih organa škole na kojima su predstavljene nove zakonske odredbe kao i mere na nivou naše ustanove. Najnovija aktivnost je kutija poverenja koja se nalazi u holu škole u koju učenici mogu ubacivati anonimne prijave nasilja i zlostavljanja, a koja će se proveravati na dnevnom nivou. Da biste se bolje informisali, posetite Đačku i Roditeljsku stanu našeg sajta i na njima potražite odeljak o nasilju. Predstavljamo vam aktivnosti Tima za zaštitu učenika od nasilja:

Osim dana borbe protiv nasilja obeležili smo i Međunarodni dan tolerancije, ovo su plakati Tima za IO i Učeničkog parlamenta:

PREVENCIJA NASILJA