Od 1.10. do 20.10. 2019. godine, u našoj školi je bio organizovan Konkurs novinarske-foto sekcije. Prema propozicijama konkursa, prijavilii su se na konkurs svojim literarnim, likovnim   radovima  i fotografijama  učenici  od   prvog do  četvrtog razreda.  Žiri koji su činili  pripadnici foto-novinarske sekcije  i  nastavnice: Snježana Latinović, Tanja Šušković i Svetlana Đurić,  je odabrao po tri rada  iz svake kategorije  i to pod šiframa.

Nakon dešifrovanja, koje su izvršile učiteljice, utvrđena su imena  učenika/grupa koje su osvojile nagrade.

LITERARNI KONKURS:

1.mesto-Maša Cvijić (4/2);

2.mesto-Petra Valuh(4/2);

3.mesto-Srđan Guljaš(4/2);

4.mesto-Nađa Modić(4/2)

LIKOVNI KONKURS:

1.mesto– Tijana Jocić(21),

2.mesto-Zorana Ikač(4/2);

3.mesto– Siniša Iličić(4/2)

FOTO KONKURS:

1.mesto-Kreativna radionica;

2.mesto– 2/2 razred

Zahvalnice i skromne nagrade učesnicima  i njihovim učiteljicama uručili su članovi foto-novinarske sekcije.

Nagrađeni radovi, kao i mnoge druge zanimljivosti vezane za rad škole i sadržaje koje izučavamo, su objavljeni u digitalnom časopisu „Aleksdina reč“

Časopis možete prelistati na sledećem linku:

ALEKSINA REČ