Од 1.10. до 20.10. 2019. године, у нашој школи је био организован Конкурс новинарске-фото секције. Према пропозицијама конкурса, пријавилии су се на конкурс својим литерарним, ликовним   радовима  и фотографијама  ученици  од   првог до  четвртог разреда.  Жири који су чинили  припадници фото-новинарске секције  и  наставнице: Сњежана Латиновић, Тања Шушковић и Светлана Ђурић,  је одабрао по три рада  из сваке категорије  и то под шифрама.

Након дешифровања, које су извршиле учитељице, утврђена су имена  ученика/група које су освојиле награде.

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС:

1.место-Маша Цвијић (4/2);

2.место-Петра Валух(4/2);

3.место-Срђан Гуљаш(4/2);

4.место-Нађа Модић(4/2)

ЛИКОВНИ КОНКУРС:

1.место– Тијана Јоцић(21),

2.место-Зорана Икач(4/2);

3.место– Синиша Иличић(4/2)

ФОТО КОНКУРС:

1.место-Креативна радионица;

2.место– 2/2 разред

Захвалнице и скромне награде учесницима  и њиховим учитељицама уручили су чланови фото-новинарске секције.

Награђени радови, као и многе друге занимљивости везане за рад школе и садржаје које изучавамо, су објављени у дигиталном часопису „Алексдина реч“

Часопис можете прелистати на следећем линку:

АЛЕКСИНА РЕЧ