Učenički parlament uspešno je organizovao božićni i novogodišnji vašar na seoskoj pijaci 22.12.2016. godine. Učenici su prodavali predmete koje su napravili u saradnji sa svojim nastavnicima i učiteljima. Ovaj put smo prodavali:  predmete koji su urađeni u dekupaž tehnici, ikebane, čestitke, kolače i ukrase. Ova akcija je uspešno protekla i veoma smo zadovoljni postignutim ciljem (formiranje radnih navika, pravilan odnos prema radu, stvaranje pozitivne radne atmosfere i podsticanje društvene aktivnosti kod učenika). Ovim putem se zahvaljujemo svim nastavnicima,učiteljima, roditeljima i učenicima koji su ovu aktivnost pomogli i podržali. U nadi da ćemo i dalje organizovati ovako uspešne aktivnosti, želimo svima srećne božićne i novogodišnje praznike.

autor: Dragana Obradović

Božićni i novogodišnji vašar